Opinie i komentarze

Nieustannie dbamy o to, by jakość naszych usług była jak najwyższa,
a w szczególności by nasi Klienci byli zadowoleni ze sposobu prowadzenia ich spraw.
W tym celu przygotowaliśmy tę podstronę i zachęcamy wszystkich naszych Klientów do podzielenia się swoją opinią o naszym zespole. Poniżej zamieszczamy ostatnio dodane referencje.

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Marcina Rakoczego. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

Adrian Jontza

W BARDZO TRUDNEJ DLA MNIE SYTUACJI ŻYCIOWEJ POSZUKIWAŁAM POMOCY PRAWNEJ I TRAFIŁAM NA JHC ADWOKACI , GDZIE NA ZDJĘCIACH SĄ MŁODZI SYMPATYCZNI LUDZIE (SAMA JESTEM W WIEKU EMERYTALNYM). ZOSTAŁAM PRZYJĘTA BARDZO MIŁO I UPRZEJMIE, A PRZEDE WSZYSTKIM PROFESJONALNIE I RZECZOWO. KONTAKT Z PANEM MECENASEM MARCINEM RAKOCZYM WSPANIAŁY I BEZPOŚREDNI – SPRAWĄ ZAJĄŁ SIĘ KOMPLEKSOWO . CIERPLIWIE WYJAŚNIA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI I ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA , NAWET TE NIERACJONALNE, CO BARDZO USPOKAJA I DODAJE OPTYMIZMU. JEŚLI BĘDĘ MIAŁA PROBLEM, NA PEWNO TAM WRÓCĘ

Anna Wiench (Zawadzkie)

Jestem bardzo zadowolona ze znalazlam takiego madrego i uprzejmego Adwokata, ktory mi bardzo pomogl w rozwiazaniu moich problemow .
Pan Rakoczy zna sie bardzo dobrze na rzeczy, moge tylko dalej polecac jako Prawnika.

Margareta Langbein

Polecam Kancelarię z czystym sumieniem, szybko i sprawnie jest załatwiona każda sprawa.

Firma JARTRAD, Opole

”Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Mecenas Karoliny Jabłkowskiej. Jest Ona osobą kompetentną, jak również ciepłą i wrażliwą, co wg mnie w sprawach rodzinnych jest bardzo ważne. Na pomoc Pani Mecenas mogłam liczyć zarówno na Sali rozpraw jak i na co dzień. Nieraz zdarzało się, że w trudnych sytuacjach dzwoniłam do Pani Mecenas z pytaniami i zawsze otrzymywałam pomoc lub poradę. Pani Mecenas wykazała się ogromnym zaangażowaniem w moją sprawę, dzięki czemu ja czułam się spokojna.”

Katarzyna B.

Opole

Powiem tak: niejedną sprawę w sądzie wygrałem, niejedną przegrałem, z usług niejednego adwokata korzystałem. Mecenasa Rakoczego mogę polecić z czystym sumieniem. Przyjął sprawę i poprowadził ją w pełni profesjonalnie od początku do końca. Nie obiecuje gruszek, konsekwentnie dąży do postawionego celu.

Klient GC

Company Name

Pania Karoline oceniam bardzo pozytywnie. Jej profesjonalizm, zaangazowanie, zrozumienie sytuacji oraz sposob w jaki podeszla do problemu sprawil, ze na chwile zapomnialam o czekajacym mnie rozwodzie i wiedzialam, ze sprawe przekazalam we wlasciwe rece.
Pani Karolina zawsze cierpliwie odpowiadala na moje pytania, wyjasniajac zawilosci polskiego prawa rodzinnego i powodujac, ze czulam sie jak jedyna klientka i ze cala jej uwaga jest skupiona na mnie.
Stosunek Pani Karoliny do mnie byl zawsze przyjazny i pozytywny, i to spowodowalo, ze ja bylam optymistycznie nastawiona i czulam sie mniej zdenerwowana w czasie rozprawy.
Polecam goraco.

Iwona N.

Opole/Carrigtwohill (Irlandia)

Powiem krótko, dopiero zaczął się rok a pan Marcin zakończył moją sprawę na dziesiątkę! POLECAM Z CZYSTYM SERCEM i pozdrawiam!

imiennik

Company Name

Polecam kancelarie , nie opowiadają że „na pewno da się wygrać” i kasują , mówią jak jest i działają 🙂 śmiało moge polecić.

Jack

Opole

Polecam kancelarię, rzetelne podejście do sprawy. Pani mecenas bardzo konkretna, profesjonalna i zaangażowana. Miłe podejście do klienta.

Tomasz K.

Opole

Page 1of 2: 1 2