Prawo administracyjne

Świadczymy usługi związane z prawem administracyjnym, które reguluje stosunki prawne między osobami fizycznymi oraz firmami a różnymi organami państwa. Zakres działań związanych tą dziedziną prawa jest dość szeroki, obejmuje, m.in.: nakładanie praw i obowiązków na obie grupy zarówno podmiotów, jak i organów administracji. Nasza kancelaria znajduje się w Opolu, zapraszamy do kontaktu osoby z tego miasta i okolic.

Pomoc prawna – Opole

    Nasza pomoc obejmuje przede wszystkim działania związane z funkcją reprezentacyjną klientów przed organami administracji publicznej oraz w późniejszym etapie, sądowo-administracyjnej. Ponadto do naszych zadań należy, m.in.:
  • sporządzanie wniosków lub pomoc w formułowaniu ich treści,
  • sporządzanie audytów i opinii prawnych,
  • uczestnictwo w posiedzeniach różnych organów administracji publicznej,
  • profesjonalne doradztwo i objaśnianie zawiłych reguł prawa.

Gąszcz przepisów administracyjnych nieczytelny dla większości osób nie posiadających wykształcenia prawniczego, wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia, by prawidłowo przygotować odwołanie od decyzji, skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego czy skargę kasacyjną do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Nasze doświadczenie zawodowe daje naszym klientom gwarancję fachowej pomocy prawnej w sprawach administracyjnych.

Co nas wyróżnia?

W Opolu i okolicach funkcjonuje wiele kancelarii prawnych. Zastanawiacie się Państwo, dlaczego to właśnie z nami warto współpracować? Powodów jest przynajmniej kilka. Przemawia za tym przede wszystkim skuteczność. Zapewniamy klientom kompleksowe i fachowe wsparcie na wielu rozmaitych płaszczyznach – poczynając od wspomnianego wcześniej przygotowywania wniosków bądź audytów, poprzez pomoc w interpretacji obowiązujących przepisów, a na reprezentowaniu przedsiębiorstw przed organami administracji publicznej kończąc. Udzielamy też bezpłatnych porad wstępnych. 

Duże doświadczenie, jakim dysponujemy, sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć każde wyzwanie i realizować działania, które przynoszą klientom realne korzyści. Co więcej, dokładamy wszelkich starań, by stale pogłębiać swoją wiedzę, a także doskonalić nabyte umiejętności. Przyświeca nam jeden cel – rozwiązywać nawet najbardziej zawiłe problemy i udowadniać, że prawo może mieć ludzką, przyjazną twarz. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Skip to content