Prawo nieruchomości

W ramach oferty zajęliśmy się świadczeniem usług z zakresu prawa nieruchomości. Do jednych z najczęstszych naszych działań należą prace związane z obrotem nieruchomościami. Pomagamy klientom w przygotowywaniu umów, np. kupna-sprzedaży, spisujemy umowy przedwstępne, umowy deweloperskie, najmu, służebności, gromadzimy dokumenty związane z eksmisją, itp. W razie potrzeby udzielamy niezbędnych informacji prawnych, a także doradzamy w tym zakresie.

Dokumentacja nieruchomości

Co istotne, pomagamy klientom nabyć grunty pod działkę, a inwestorom w wyszukiwaniu miejsca na budowę osiedli. Do naszych zadań należy także pomoc deweloperom. Współpracując z nimi, przygotowujemy niezbędną dokumentację, która będzie potrzebna do realizacji całej inwestycji. Dzięki wykwalifikowaniu naszej kadry pracowników i znajomości wielu doktryn i orzecznictwa pozwala nam stworzyć odpowiednie umowy oraz je zaopiniować.

Pomoc prawna

Pomagamy także klientom indywidualnym, m.in. w możliwości otrzymania przez nich mieszkania komunalnego, czy podczas sporządzania odpowiedniej dokumentacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Prawo nieruchomości – Opole

W zakresie obsługi prawnej związanej z nieruchomościami i księgami wieczystymi oferujemy Państwu, począwszy od usług analizy umowy deweloperskiej czy przeprowadzenia badania stanu prawnego nieruchomości, po kompleksową obsługę transakcji na rynku nieruchomości i reprezentację w procesach sądowych w sprawach: o zasiedzenie, reprywatyzację, odszkodowania za bezumowne korzystanie z nieruchomości lub wywłaszczenia.

Zajmujemy się również sprawami o eksmisję, uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym. Doradzamy także w zakresie problematyki związanej z ujawnianiem oraz wykreślaniem praw w księdze wieczystej (np. hipoteki, służebności).

rawo nieruchomości – kiedy potrzebny jest prawnik?

Nie da się ukryć, że zawarte w prawie budowlanym sformułowania i stała nowelizacja ustaw przyczyniają się do tego, że wiele kwestii jest niezrozumiałych i można je interpretować na wiele sposobów. W takich wypadkach przydaje się wsparcie doświadczonego prawnika. Specjalista pomoże rozwiązać problemy o podłożu prawnym, będzie też reprezentował nasze interesy na wszystkich etapach związanych z procesem inwestycyjnym.

 Nasi adwokaci są do Państwa dyspozycji, zapraszamy do umówienia rozmowy konsultacyjnej.

    Do naszych zadań z zakresu prawa nieruchomości należy, m.in.:
  •   Przygotowywanie, analiza i negocjowanie różnych umów, np. sprzedaży, najmu.
  •   Prowadzenie i reprezentacja klientów w postępowaniach sądowych o ustanowienie i zniesienie, np. służebności.
  •   Pomoc w uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości.
  •   Doradztwo.

 

Zapraszamy do kontaktu. 

Skip to content