Prawo skarbowe

Obecnie prowadzenie działalności gospodarczej lub spółki oraz ogólne zarządzanie obrotem gospodarczym może doprowadzić do dużego ryzyka. Przedsiębiorcy oraz właściciele jednostek organizacyjnych nie zawsze w pełni zdają sobie sprawę z podejmowanych przez siebie kroków prawnych, co najczęściej wynika z nieznajomości prawa i ogólnej niewiedzy, a nie jest podyktowane świadomymi działaniami. Przez tego typu kroki mogą oni „ściągnąć” na siebie kontrolę skarbową, a nawet dopuścić się przestępstwa przez, np. zaniechanie i niewiedzę.

Profesjonalna pomoc prawna

Warto zatem podjąć współpracę z doświadczoną kancelarią prawną, która pomoże Państwu w pełni zrozumieć zakres Waszych obowiązków i wskaże odpowiednie kroki postępowania prawnego. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Pomagamy mniejszym firmom i dużym przedsiębiorcom zrozumieć prawo skarbowe, wskazujemy odpowiednie działania, jakie należy podejmować w przypadku sprawy karnej, a także, w jaki sposób działać jeszcze prewencyjnie.

Zadania kancelarii, m.in

  • analiza dokumentacji, przygotowanie dokumentacji,
  • udział w przesłuchaniach jako pełnomocnik poszkodowanego,
  • udział w oględzinach.

Prawo skarbowe – usługi w Opolu

Znajomość zagadnień dotyczących obrotu gospodarczego, prawa cywilnego, handlowego i podatkowego pozwala nam świadczyć dla naszych klientów skuteczną pomoc w sprawach karno – skarbowych. Reprezentujemy naszych klientów zarówno w postępowaniach toczących się przed Urzędami Skarbowymi jako organami prowadzącymi postępowanie przygotowawcze, jak i w postępowaniach przed sądami.

Dlaczego warto nam zaufać?

Współpraca z nami przyniesie Państwu szereg rozmaitych korzyści. Przede wszystkim pozwoli zaoszczędzić sporo czasu na samodzielnym poszukiwaniu potrzebnych informacji, a także definicji specjalistycznych terminów. Język prawniczy jest dość specyficzny i często bywa niezrozumiały, zwłaszcza dla osób, które na co dzień nie mają styczności z kodeksami, ustawami bądź innymi regulacjami. Na szczęście nie muszą się Państwo tym martwić. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Dysponujemy dużym doświadczeniem w prowadzeniu spraw karno-skarbowych. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, analizujemy ich sytuację i dobieramy najbardziej odpowiednie rozwiązania. Gwarantujemy poufność i skuteczność. Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy wiedzą, pomocą i wsparciem. Żadne wyzwanie nam niestraszne.

Zapraszamy do kontaktu.

Skip to content