Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów

Poniżej zamieszczamy najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów wraz z naszymi odpowiedziami. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a w przypadku nie uzyskania odpowiedzi na swoje wątpliwości, o kontakt z sekretariatem naszej Kancelarii.


 • Co to za Kancelaria?
  JHC Adwokaci s.c.  w Opolu to kancelaria adwokacka działająca na terenie Opolszczyzny. Siedzibę posiadamy w Opolu, natomiast nasze filie mieszczą się w Nysie i Strzelcach Opolskich.
 • W jaki sposób mogę skorzystać z Państwa usług?

  Chcąc skorzystać z naszych usług prosimy o telefoniczne umówienie się na konkretny termin spotkania od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:00 również przez formularz dostępny na stronie https://www.jhcadwokaci.pl. Przychodząc do naszej kancelarii w Opolu na spotkanie prosimy o zabranie ze sobą wszystkich posiadanych dokumentów w sprawie. Istnieje również możliwość skorzystania z naszych usług poza wyznaczonymi godzinami, bądź w formie elektronicznej. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i przesłać go do nas kancelarii w Opolu.

 • Ile trwa sporządzenie pisma?

  W zależności do rodzaju sprawy i jej etapu. Jeżeli jest to niezbędne – sporządzamy pismo nawet tego samego dnia.

 • Ile kosztują Państwa usługi?

  Standardowa porada prawna kosztuje 150 zł. Natomiast nasze honorarium za prowadzenie sprawy uzależnione jest od jej rodzaju i stopnia zawiłości w związku z czym, ustalenie wysokości wynagrodzenia Kancelarii następuje na wstępnym spotkaniu z każdym Klientem indywidualnie w naszej siedzibie w Opolu.

 • Dla kogo przeznaczone są usługi on-line?

  Dla każdego kto z dowolnego miejsca na świecie chciałby uzyskać droga elektroniczną poradę prawną, a także zlecić prowadzenie swojej sprawy profesjonalnemu pełnomocnikowi.


Jeżeli powyżej nie umieszczono odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, prosimy o kontakt:

kancelaria@jhcadwokaci.pl

Telefon: 77 546 74 15

Skip to content