Prawo medyczne

Pomagamy lekarzom, pacjentom, jednostkom szpitalnym w załatwianiu różnych zagadnień prawnych związanym z prawem medycznym. Rynek usług medycznych jest mocno rozwiniętą gałęzią handlową, przez co wymagana jest znajomość jego wielu konkretnych regulacji i specyfikacji. Działamy na terenie Opola i najbliższych okolic tego miasta, jeśli mają Państwo pytania, chcą skorzystać z naszych usług, zachęcamy do kontaktu.

Prawo medyczne w Opolu

    Zajmujemy się, m.in. następującymi zagadnieniami związanymi z prawem medycznym:
  • pomagamy osobom, którym został postawiony zarzut popełnienia błędu medycznego,
  • prowadzimy bieżącą i rzetelną obsługę jednostek działających w sektorze zdrowia,
  • przeprowadzamy w razie konieczności likwidacje publicznych zakładów opieki zdrowotnej,
  • tworzymy nowe podmioty,
  • doradzamy, pomagamy formułować dokumenty do konkretnych instytucji.

Nasze usługi kierujemy również do poszkodowanych pacjentów, do zadań podchodzimy niezwykle profesjonalnie, dbamy o szczegóły. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami osoby z Opola i okolic do umawiania konsultacji.

Procesy, których przedmiotem są błędy lekarskie należą do najcięższych procesów cywilnych. Często Sądy oddalają roszczenia pacjentów o odszkodowanie uznając je za niezasadne lub nieudowodnione. W związku z tym, niezwykle ważne jest, by podczas postępowania przedstawić materiał dowodowy, które potwierdzi zasadność należnego odszkodowania. Jesteśmy właśnie po to, by Państwu w tym pomóc – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy.

Bezpłatna weryfikacja roszczeń

Na tym etapie wspieramy Państwa bezpłatnie. Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji – również telefonicznie istnieje możliwość zasięgnięcia porady prawnej.

W kolejnym etapie, po otrzymaniu od Państwa dokumentacji z leczenia przekazujemy ją do analizy naszym konsultantom medycznym. Opinia, czy podejmiemy się reprezentowania Państwa przed Sądem wydawana jest w terminie 7 dni od wpływu dokumentacji do biura kancelarii.

Jeżeli uznamy, że Państwa roszczenie jest zasadne, niezwłocznie zaczynamy pracować nad Państwa sprawą.

Czemu właśnie my?

Rzetelność, profesjonalizm, oddanie prowadzonej sprawie, gotowość do niesienia pomocy, skuteczność, konsekwencja w realizowaniu zaplanowanych zadań, dyskrecja – to główne powody, dla których klienci nam zaufali. I możecie Państwo wierzyć nam na słowo – nie pożałowali swojej decyzji. Dzięki naszej pomocy udało im się dowieść swoich praw przed sądem, a nierzadko również odzyskać dobre imię oraz wiarę w lepsze jutro. Działamy w jak najlepszym interesie reprezentowanej jednostki i wytrwale dążymy do osiągnięcia zamierzonego celu. Gdy inni się poddają, my podejmujemy wyzwanie. Bo każdy problem ma swoje rozwiązanie. Trzeba tylko dobrze poszukać, by je odnaleźć. 

Pomożemy Państwu w dochodzeniu prawdy oraz sprawiedliwości. Zapewniamy dyskrecję i wsparcie na każdym etapie postępowania. Mogą się Państwo z nami skontaktować bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz elektroniczny lub zadzwonić. Przypominamy, że analiza dokumentacji, a także weryfikacja zgłoszonych roszczeń są darmowe.

Skip to content