Baza wiedzy

Zapoznaj się z naszymi artykułami.
Może znajdziesz w nich rozwiązanie swojej sprawy.

, Dobry Adwokat Opole | Kancelaria Adwokacka w Opolu
  • 13

  • 3.2020

Organizacja pracy w kancelarii w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się Koronawirusa SARS-COV-2

Szanowni Państwo,

od dnia 13 marca br. podjęliśmy w naszej kancelarii działania związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa. W związku z tym, prosimy aby w pierwszej kolejności wyrazili Państwo zgodę na udzielanie Państwu tzw. zdalnej porady prawnej, bez konieczności osobistego spotkania w kancelarii. W tym celu prosimy o kontakt:

a) telefoniczny pod nr tel. +48 510 836 512
b) e-mailowy na adres: kancelaria@jhcadwokaci.pl
c) poprzez bramkę na naszej stronie www.jhcadwokaci.pl
d) poprzez nasz “czat na żywo” z konsultantem prawnym.

Mogą Państwo pozostawić nam także swój nr telefonu z prośbą o kontakt – oddzwonimy.

Podczas rozmowy wytłumaczymy Państwu szczegółowo jak wygląda współpraca zdalna i odpowiemy na Państwa wszystkie pytania i wątpliwości. W trakcie konsultacji ustalimy także, czy w Państwa przypadku konieczne jest spotkanie osobiste. Jeśli wspólnie dojdziemy do wniosku, że tak – spotkanie zostanie umówione w dogodnym dla Państwa.

Prosimy pamiętać, że udzielenie porady prawnej lub przyjęcie przez nas sprawy do prowadzenia jest w pełni możliwe w sposób zdalny – z wykorzystaniem drogi elektronicznej, telefonicznej i pocztowej.

Wszyscy członkowie naszego zespołu pozostają do Państwa dyspozycji – zmieniamy jedynie czasowo sposób komunikacji bezpośredniej. Nasze kancelarie pozostaną także otwarte, a w godzinach pracy tj. 8:30-16:00 będzie codziennie pełnił dyżur jeden z naszych prawników.

Zapraszamy do kontaktu.

Karolina Jabłkowska-Byrska

Radca prawny

JHC Adwokaci i Radcy Prawni

Comments are closed.

Skip to content