Baza wiedzy

Zapoznaj się z naszymi artykułami.
Może znajdziesz w nich rozwiązanie swojej sprawy.

Adwokat Opole
  • 21

  • 4.2020

Bierzemy udział w akcji Rzecznika Przedsiębiorców #ratujbiznes. Tarcza antykryzysowa.

Miło nam poinformować, że nasza Kancelaria bierze udział w akcji Rzecznika Przedsiębiorców #ratujbiznes, która ma na celu informowanie mikro, małych i średnich przedsiębiorców o przysługujących im instrumentach wsparcia w zakresie należności publicznoprawnych.

Na stronie www.rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes przedsiębiorcy mogą odnaleźć listę wniosków, które są potencjalnie możliwe do zastosowania w przypadku przedsiębiorców dotkniętych skutkami gospodarczymi pandemii wywołanej przez koronawirusa. Konsultacja prawna dotycząca wniosków
pozwoli przedsiębiorcom uzyskać pomoc bez zwłoki powodowanej wezwaniami do uzupełnienia braków formalnych, czy odrzucenia pierwotnie
złożonych wniosków ze względu na błędne ich wypełnienie.

W ramach powyższej akcji JHC Adwokaci i Radcy Prawni świadczą nieodpłatną (pro publico bono) pomoc prawną przedsiębiorcom z sektora MŚP w zakresie omówienia, konsultacji i przygotowania wniosków o wsparcie finansowe wynikające z tarczy antykryzysowej.

Świadczenie pomocy prawnej przedsiębiorcom odbywa się zdalnie przy użyciu telefonu, e-maila, czy komunikatorów internetowych.

Zapraszamy przedsiębiorców do współpracy.

Zespół JHC Adwokaci i Radcy Prawni.

Comments are closed.

Skip to content