Prawo gospodarcze

Kancelaria JHC prowadząc obsługę prawną firm zapewnia bezpieczeństwo prawne funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz zawieranych transakcji. Standardy naszego działania pozwalają na świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług prawnych uwzględniających indywidualne potrzeby każdego Klienta, zarówno dużych podmiotów gospodarczych, jak i mniejszych firm. Prowadząc obsługę prawną szukamy skutecznych rozwiązań problemów prawnych, pozwalających zaoszczędzić naszym Klientom czas oraz pieniądze. Dodatkowo stale współpracujemy z zaufanym i doświadczonym doradcą podatkowym, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu kompleksową obsługę prawną firm, także w kwestiach podatkowych.

Czym jest prawo gospodarcze?

Prawo gospodarcze jest jedną z najważniejszych gałęzi prawa w naszym kraju, regulującą zarówno stosunki między organami państwa a przedsiębiorcami (publiczne prawo gospodarcze) jak i między organizacjami a konsumentami (prywatne prawo gospodarcze). Prawo gospodarcze zajmuje się między innymi takimi kwestiami, jak prowadzenie działalności gospodarczej czy stopień ingerowania państwa w gospodarkę. Określa ono również między innymi zasady, na których swoją działalność opierają przedsiębiorstwa i spółki.

Konsultacje w zakresie prawa gospodarczego w Opolu

Kancelaria JHC Adwokaci od wielu lat współpracuje z przedsiębiorcami I nie tylko, świadcząc usługi prawne w zakresie prawa gospodarczego. Do naszych obowiązków należy między innymi kontrola prawidłowości prowadzenia działalności gospodarczej, reprezentacja w sprawach sądowych czy prowadzenie mediacji przedsądowych pomiędzy przedsiębiorcami. Z naszych usług korzysta mnóstwo firm z całego kraju – zarówno dużych korporacji, jak i niewielkich firm rodzinnych. Pomagamy zarówno firmom, jak i różnym rodzajom spółek.

Prowadzenie spraw prawa gospodarczego w Opolu

W ramach usług świadczenia obsługi prawnej firm Kancelaria JHC oferuje obsługę prawną dla całej działalności Klienta, lub pomoc prawną tylko dla wybranej dziedziny np. windykację należności, czy sporządzenie umowy handlowej. Niezmiernie istotną przewagą nad konkurencją jest pełne skomputeryzowanie naszej kancelarii, co umożliwia naszym Klientom natychmiastowe zapoznanie się ze statusem oraz przebiegiem ich sprawy w każdej chwili – wymagany jest jedynie dostęp do internetu.Posiadamy bardzo korzystne warunki stałej i kompleksowej obsługi prawnej firm. Pierwszą czynność prawną dokonujemy już w ciągu 72h (wezwanie do zapłaty, pozew, wniosek, skarga itd.)

Kiedy przedsiębiorca może zgłosić się do adwokata?

Początkujący przedsiębiorcy zgłaszają się do naszej kancelarii najczęściej, gdy chcą założyć swoją działalność gospodarczą lub chcą ją przekształcić w spółkę. W ramach usług zajmujemy się doradzaniem najlepszych rozwiązań pod względem prawnym i  finansowym, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Co więcej, nasi adwokaci uczestniczą na każdym etapie zakładania firmy, dzięki temu przedsiębiorca zostaje całkowicie odciążony, jeśli chodzi o kwestie prawne.

Zajmujemy się także profesjonalną obsługą prawną firm, przygotowujemy i opiniujemy umowy zawierane z innymi podmiotami gospodarczymi, reprezentujemy naszych klientów przed sądami.

Pomoc z zakresu prawa gospodarczego w Opolu

    Do zadań naszej kancelarii należy, m.in.:
  • Reprezentacja pracodawcy w sporach z, m.in. pracownikami,
  • Przygotowywanie umów oraz opinii na ich temat,
  • Sądowe oraz przedsądowe dochodzenie należności pieniężnych,
  • Pomoc w zawiązywaniu, łączeniu i likwidacji spółek.

Zapraszamy do kontaktu!

 

, Dobry Adwokat Opole | Kancelaria Adwokacka w Opolu
Skip to content